ZWYCIEZCY PIERWSZEJ EDYCJI

Mistrzostwa w lutowaniu (1-3.03.2016)

ZWYCIEZCY EDYCJI 2016

1 Dzień (uczniowie szkół i studenci)

Nils Thernstrom - Politechnika Białostocka

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100

Mateusz Malanowski - Politechnika Łódzka

Lutownica kolbowa GOOT PX-201 oraz podstawka Piergiacomi DS2500K z kompletem narzędzi, dwie książki wydawnictwa BTC

Piotr Paczkowski - WSB Poznań

Lutownica kolbowa GOOT PX-201, dwie książki wydawnictwa BTC

2 Dzień (pracownicy firm)

Bożena Wachna - Hanza

3000 PLN oraz pokrycie kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017

Arkadiusz Kochański - Hanza

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100

Tomasz Woźniak - Scanfil

3 Dzień (pracownicy firm)

Grzegorz Maliszewski - Mediarecovery

3000 PLN oraz pokrycie kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017

Mariusz Kaźmierczak - Elemar

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100

Michał Czerwiec - Bornico

PATRONI MISTRZOSTW

ORGANIZATOR

Złoty sponsor edycji 2016

Srebrny sponsor edycji 2016

Patroni medialni edycji 2016

TABELE UCZESTNIKÓW

1 MARCA 2016

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 Nils Thernstrom Politechnika Białostocka
2 Mateusz Malanowski Politechnika Łódzka
3 Piotr Paczkowski WSB Poznań
4 Paweł Rogowski 3 LO
5 Wiktor Porakowski Politechnika Warszawska
6 Tomasz Szczurko Politechnika Białostocka
7 Michał Tymosiuk Politechnika Warszawska
8 Bartłomiej Kola Politechnika Warszawska
9 Paweł Jątczak ZSMEiE Toruń
10 Bartłomiej Świerczewski Politechnika Warszawska
11 Michał Markowski Politechnika Gdańska
12 Mikołaj Marcinkiewicz Politechnika Warszawska
13 Krzysztof Matus Politechnika Białostocka
14 Wojciech Jaszczuk Politechnika Łódzka
15 Piotr Grajda ZSE 36 Warszawa
16 Arkadiusz Marjański ZSE 36 Warszawa
17 Paweł Ochman Politechnika Śląska
18 Konrad Jabłoński ZSE Włocławek
19 Mateusz Mróz Politechnika Warszawska
20 Jakub Wito Politechnika Warszawska
21 Krzysztof Bałażyk Politechnika Warszawska
22 Karol Sowa AGH Kraków
23 Akradiusz Kulesza Politechnika Warszawska
24 Krzysztof Gromada Politechnika Warszawska
25 Grzegorz Bernat Politechnika Warszawska
26 Mateusz Czega Politechnika Białostocka
27 Jakub Szymański KSW Włocławek
28 Patryk Sabat ZSE Zduńska Wola
29 Kamil Żurawski ZST Grudziądz
30 Marcin Florkowski Politechnika Wrocławska
31 Kacper Wojtasik ZSE Zduńska Wola
32 Wojciech Godlewski ZSE 36 Warszawa
33 Bartłomiej Bajerowski ZSE Włocławek
34 Radosław Ławrynowicz Politechnika Warszawska
35 Piotr Koper AGH Kraków
36 Tomasz Olszewski ZSEiL Warszawa
37 Jakub Słoczyński Politechnika Łódzka
38 Łukasz Pawłowski TE 3 Warszawa
39 Łukasz Kotlarczyk ZSEiT Olsztyn
40 Adrian Lewandowski ZSEiL Warszawa
41 Anna Wirkus Politechnika Gdańska
42 Mateusz Wiśniewski TE nr 3 Warszawa
43 Krzysztof Nowak AGH Kraków
44 Jakub Beister ZST Grudziądz
45 Damian Szuszkiewicz ZSEiT Olsztyn
46 Nikodem Kamiński ZST Grudziądz
47 Mateusz Bańkowski Politechnika Warszawska
48 Michał Kalus Politechnika Śląska
49 Rafał Domagalski ZSOiT Toruń
50 Rafał Smolarek SPDP

2 MARCA 2016

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 Bożena Wachna Hanza
2 Arkadiusz Kochański Hanza
3 Tomasz Woźniak Scanfil
4 Krystyna Lesica Lacroix
5 Michał Swoboda Royal Fidelity
6 Artur
Wydra
WDR
7 Jarosław Ławreńczyk Galwes
8 Iwona Ostrowska Flextronics
9 Łukasz Olszowy Semicon
10 Henryk Gasperowicz ADB Polska
11 Michał Ciupa DMC Technic
12 Arkadiusz Leniart Bling Bling
13 Mariusz Ulatowski Semicon
14 Tadeusz Markowski Flextronics
15 Maciej Małkowski Lap-Kom
16 Grzegorz Kaleta GTM Elektronika
17 Damian Woszczak Scanfil
18 Tomasz Łapiński Ram-Serwis
19 Łukasz Wiąckowski Macopharma
20 Łukasz Płóciennik Scanfil
21 Marcin
Jasny
Scanfil
22 Piotr
Paszek
Semicon
23 Konrad Ratajczyk MSX Elektronika
24 Dariusz Niewiadomski Scanfil
25 Mariusz Skrobała Scanfil
26 Maciej Drzazgała Scanfil
27 Maciej Podgórski Serwis PCB
28 Szymon Konieczny ITECOM
29 Rafał Smoliński Megaserwis
30 Łukasz Pufund KZŁ Bydgoszcz
31 Tomasz Karolski Med&Life
32 Hubert Kasprzyk Astri
33 Łukasz Jabłoński IQOR
34 Krzysztof Bieńkowski Hanza
35 Zdzisława Drągowska Flextronics
36 Karol
Bogusz
Trumpf
37 Piotr Brzozowski ZS 36
38 Paweł Podraza IQOR
39 Adam Szewczyk Galwes
40 Danuta Drozda TPV Displays
41 Monika
Mik
Flextronics
42 Łukasz Piechula LP Systems
43 Dorota Pawłowska Lacroix
44 Tomasz
Baj
Esteves
45 Łukasz Mierzwiński Lapkom
46 Łukasz Frąszczak COM40
47
48
49
50

3 MARCA 2016

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 Grzegorz Maliszewski Mediarecovery
2 Mariusz Kaźmierczak Elemar
3 Michał Czerwiec Bornico
4 Beata Michalska Voestalpine
5 Krzysztof Sroka Technisat
6 Anna Bartczyszyn-Ora Sonel
7 Dariusz Dankowski W2
8 Joanna Wilewska Elhurt
9 Renata Ostynowicz Sonel
10 Maciej Czerwiński Telemark
11 Izabela Nowak Sonel
12 Michał Adamusiak Technisat
13 Michał
Banaś
MB Processor
14 Dawid
Szulc
General-ID
15 Michał
Babij
Techtra
16 Jolanta Czajkowska Jabil
17 Jan Szymczak Creotech
18 Michał Konwerski SFAR
19 Dorota Kasprzycka Smtronic
20 Damian Ramotowski Enamor
21 Maciej Mussur Silvair
22 Anna
Widz
Jabil
23 Grzegorz Szymanczuk G-tronix Rework
24 Paweł Piskorski CCS Piaseczno
25 Piotr Wochlik Techbit
26 Jarosław Bracik Sonel
27 Damian Frąckowiak Fibar Group
28 Tomasz Oramus Oramus Elektronika
29 Marek Moczurad Sonel
30 Przemysław Szymczak Techbit
31 Bartłomiej Zieliński Creotech
32 Tomasz Kubiak Elektronika Midi
33 Jakub Perzyna CCS Piaseczno
34 Kamil Olejniczak Energycomp
35 Marcin Gawroński SFAR
36 Paweł
Duda
Expert Serwis
37 Jarosław Grabowski CCS Piaseczno
38 Michał Eckert X-net
39 Jerzy Szelpuk 2 RBLog
40 Mateusz Świergal SFAR
41 Oleksandra Yakym Rail-Mil
42 Jacek Ziębaczewski Techbit
43 Bartłomiej Gołębiowski
44 Dominik Stencel Vigo
45 Marcin Świtała Dapit
46 Łukasz
Hacz
ALARM-KON
47 Konrad
Żach
ALARM-KON
48 Jan
Kałużny
Jaster
49
50

Znalazłeś błąd?

Facebook