ZWYCIEZCY DRUGIEJ EDYCJI

Mistrzostwa Polski w lutowaniu 14-16.03.2017

ZWYCIEZCY EDYCJI 2017

1 Dzień (uczniowie szkół i studenci)

DOMINIK BORYSEWICZ - ZS NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W KUTNIE

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100 oraz książka wydawnictwa BTC

BARTŁOMIEJ JĘKOT - ZSEII SOSNOWIEC

Lutownica gazowa SUPER-PRO ZESTAW oraz podstawka Piergiacomi DS2500K z kompletem narzędzi, książka wydawnictwa BTC

PIOTR KOPER - ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 36 IM. M. KASPRZAKA

Lutownica gazowa SUPER-PRO ZESTAW, książka wydawnictwa BTC

2 Dzień (pracownicy firm)

SYLWIA MURAWSKA - ELHURT

3000 PLN oraz pokrycie kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017

MACIEJ DRZAZGAŁA - SCANFIL

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100

DAWID SZULC - GENERAL-ID

3 Dzień (pracownicy firm)

GRZEGORZ SZYMAŃCZUK - G-TRONIX

3000 PLN oraz pokrycie kosztów wyjazdu na mistrzostwa w lutowaniu podczas targów Productronica 2017

MICHAŁ CZERWIEC - BORNICO

Stacja lutownicza PACE ST50
z rączką lutowniczą TD-100

MARIUSZ KAŹMIERCZAK - ELEMAR

PATRONI MISTRZOSTW

ORGANIZATOR

Złoty sponsor

Srebrny sponsor

Patroni medialni

TABELE UCZESTNIKÓW

14 MARCA 2017

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 DOMINIK BORYSEWICZ ZS 1 KUTNO
2 BARTŁOMIEJ JĘKOT ZSEII SOSNOWIEC
3 PIOTR
KOPER
ZS 36 WARSZAWA
4 PAWEŁ ROGOWSKI III LO ŁÓDŹ
5 NILS THERNSTROM POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
6 ARTUR
MAJER
UTP
7 KRZYSZTOF MATUS POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
8 SEBASTIAN BARAN ZSEII SOSNOWIEC
9 ALEKSANDER SIWOŃ ZSTIO JAROSŁAW
10 ADRIAN ZIELIŃSKI ZSP 20 ŁÓDŹ
11 PIOTR WASILEWSKI III LO  BIAŁYSTOK
12 SZYMON KONIECZNY POLITECHNIKA POZNAŃSKA
13 TOMASZ SZCZURKO POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
14 MATEUSZ MRÓZ POLITECHNIKA WARSZAWSKA
15 MATEUSZ CZEGA POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
16 TOMASZ OLSZEWSKI ZSMIO ŁOMŻA
17 PIOTR
GRAJDA
ZS 36 WARSZAWA
18 MATEUSZ MALANOWSKI POLITECHNIKA ŁÓDZKA
19 MICHAŁ TYMOSIUK POLITECHNIKA WARSZAWSKA
20 BARTŁOMIEJ BAJEROWSKI ZSE WŁOCŁAWEK
21 KRZYSZTOF BAŁAŻYK POLITECHNIKA WARSZAWSKA
22 DANIEL ADAMSKI ZSEII SOSNOWIEC
23 ŁUKASZ BRUDNICKI ZS 1 KUTNO
24 PAWEŁ OCHMAN POLITECHNIKA ŚLĄSKA
25 PAWEŁ
JĄTCZAK
WAT
26 PRZEMYSŁAW LIS ZSE RADOM
27 PIOTR DANIEL XXVII LO WARSZAWA
28 KRYSTIAN TRYSŁA ZSTIO JAROSŁAW
29 BARTŁOMIEJ BŁESZYŃSKI POLITECHNIKA WARSZAWSKA
30 KRYSTIAN
MIREK
CKZIU NYSA
31 ADAM
ADAMIAK
ZSS W ŁODZI
32 MIKOŁAJ MARCINKIEWICZ POLITECHNIKA WARSZAWSKA
33 DAMIAN RADOMSKI ZS 36 WARSZAWA
34 MICHAŁ WOŁCZUK TE 3 WARSZAWA
35 JAKUB LIS TECHNIKUM OWIDZ
36 DOMINIK RUDZIŃSKI ZSE WŁOCŁAWEK
37 ŁUKASZ
ĆWIEK
CKZIU W KWIDZYŃ
38 MICHAŁ LUBELSKI ZSEIL
39 ARTUR
JANUS
ZSP NR 1 OPOCZNO
40 KAMIL DRÓŻDŻ TZN DĄBROWA GÓRNICZA
41 ADAM ŚWIĄTKIEWICZ ZS 36 WARSZAWA
42 PAWEŁ SZYMCZAK CKZIU NYSA
43 DANIEL SOŁOWIŃSKI ZSEIL
44 PAWEŁ SPŁAWSKI POLITECHNIKA GDAŃSKA
45 TOMASZ ZIELIŃSKI POLITECHNIKA POZNAŃSKA
46 MAŁGORZATA PROCIÓW I LO ŁÓDŹ
47 ALEKSANDER PACZEŚNY ZSP 10 ŁÓDŹ
48 MATEUSZ NOWICKI ZSP 3 W BEŁCHATÓW
49
50

15 MARCA 2017

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 SYLWIA MURAWSKA ELHURT
2 MACIEJ DRZAZGAŁA SCANFIL
3 DAWID
SZULC
GENERAL-ID
4 GRZEGORZ MALISZEWSKI MEDIARECOVERY
5 ŁUKASZ GETKA TRUMPF HUETTINGER
6 ŁUKASZ JABŁOŃSKI IQOR
7 MACIEJ
MUSSUR
SILVAIR
8 TADEUSZ MARKOWSKI FLEXTRONICS
9 KRYSTYNA LESICA LACROIX ELECTRONICS
10 TOMASZ WOŹNIAK SCANFIL
11 KATARZYNA KARASIEWICZ LACROIX ELECTRONICS
12 OLEKSII CHERNAVSKYI TRUMPF HUETTINGER
13 SYLWIA
GLEŃ
ELHURT
14 MARTA MULARCZYK JABIL CIRCUIT POLAND
15 ARKADIUSZ FRYSZKOWSKI ABTEL
16 MAGDA FRYSZKOWSKA MIKRO-AUTOMATYKA
17 MATEUSZ CZEPÓŁKOWSKI ELTWIN
18 KAMIL OLEJNICZAK ENERGYCOMP
19 ALICJA WIERZBICKA NOVILET
20 HENRYK GASPEROWICZ ADB POLSKA
21 RAFAŁ
KŁOBUT
SCANFIL
22 DAWID
KMIECIK
BRAINECT
23 JOLANTA WALISZEWSKA LACROIX ELECTRONICS
24 KARINA FILIPIŃSKA ELTWIN
25 ARTUR CHENDOSZKO BIT SERWIS
26 MAGDALENA DOWNAR FLEXTRONICS
27 KRZYSZTOF SZAREK SORTITOR SYSTEM
28 PIOTR
CIURA
BIAZET
29 PIOTR
DUBICKI
BIT SERWIS
30 ANNA GUSS JABIL CIRCUIT POLAND
31 KRZYSZTOF
PRZYBYŁO
METERTEST
32 WOJCIECH TABAKA ELTWIN
33 ANNA ZDANOWSKA ELTWIN
34 LUCYNA
MANIA
FLEXTRONICS
35 RYSZARD PAWLICKI CYNERGY
36 MAREK WUDARCZYK AMK
37 PIOTR KOŁAKOWSKI BIT-SERWIS
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47  –
48
49  –
50  –

16 MARCA 2017

 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA
/UCZELNIA
1 GRZEGORZ
SZYMAŃCZUK
G-TRONIX
REWORK
2 MICHAŁ
CZERWIEC
BORNICO
3 MARIUSZ
KAŹMIERCZAK
ELEMAR
4 ARKADIUSZ
KOCHAŃSKI
HANZA
POLAND
5 BEATA
MICHALSKA
VOESTALPINE
SIGNALING
6 DOMINIK
KOWALCZYK
PIAP
7 MAREK
TRYBUS
EMCONTROL
8 RAFAŁ
WALCZAK
BORNICO
9 ARKADIUSZ
LENIART
BLING BLING
10 PAWEŁ
MAMAK
CONSONANCE
11 MATEUSZ
WIŚNIEWSKI
TRUSTWAVE
POLAND
12 TOMASZ
SZWED
MEGASERWIS
13 ROBERT
BIEGAŁA
MEGASERWIS
14 MAREK
TOBYS
MIKRONIKA
15 DANIEL
GORZKOWSKI
CURIOSITY
DIAGNOSTICS
16 MAREK
WIERZBICKI
SESTO
17 PRZEMYSŁAW
SZCZOTARSKI
SESTO
18 ROBERT
STOPIŃSKI
SESTO
19 DAMIAN
DOMAŃSKI
PETROSTER
SERWIS
20 PAWEŁ
ŚWITAJ
METRO
WARSZAWSKIE
21 BARTŁOMIEJ
MAŚLANY
CHIP SERWIS
22 TYMOTEUSZ
PIWOWARCZYK
HOPPECKE
BATERIE
23 MACIEJ
CZERWIŃSKI
TELEMARK
24 WOJCIECH
MUĆKA
KE
25 KRZYSZTOF
POCHWAŁA
VRHALLA
26 DAWID
ŚLIWA
CETA
27 ARKADIUSZ
MARJAŃSKI
INVENTIA
28 MICHAŁ
WIŚNIEWSKI
MEDICAL
GORITHMICS
29 ADAM
SZEWCZYK
GALWES
30 JOANNA
KLEPINOWSKA
TECHNISAT
DIGITAL
31 WIESŁAW
ŁUKASIK
HANZA
POLAND
32 MARCIN
GAWROŃSKI
GLOBAL
CONTROL 5
33 RADOSŁAW
MAZUREK
MEDICAL
GORITHMICS
34 KWOJCIECH
NURZYŃSKI
BANTECH
35 MICHAŁ
KONWERSKI
GLOBAL
CONTROL
36 MARCIN
BIAŁOSKÓRSKI
MAINS
37 DARIUSZ
DRĄŻKOWICZ
PIAP
38 PAWEŁ
STĘPIEŃ
VPK
PACKAGING
39 BARTOSZ
KWIDZIŃSKI
VECTOR
40 EMIL
TROJANOWICZ
SYSTEM
GSM SERWIS
41 PIOTR
BUDZYNSKI
EMERSON
42 TOMASZ
URBAŃSKI
KIMBALL
ELECTRONIC
43 ELŻBIETA
WITCZAK
 KIMBALL
ELECTRONIC
44 DANIEL
DEMBIŃSKI
CEBITGROUP
EP
45 MICHAŁ
SOCHACZEWSKI
TELE RADIO
MECHANIKA
46
47
48
49  –  –
50  –

Znalazłeś błąd?

Facebook