Wyniki 4 Edycji

Renex Soldering Championship 2019

Kategoria: UCZNIOWIE I STUDENCI

10.04.2019

Zwycięzcy

Mistrz Polski w Lutowaniu

Adam Troszyński

Zespół Szkół Elektrycznych
Włocławek

2 miejsce

Michał Samul

Politechnika Białostocka

3 miejsce

Paweł Rogowski

Politechnika Łódzka

Tabele wyników
Grupa Finałowa
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Adam Troszyński ZSE, Włocławek 427
2 Michał Samul Politechnika Białostocka 411
3 Paweł Rogowski Politechnika Łódzka 410
4 Jacek Martyniak Politechnika Warszawska 404
5 Tomasz Smaż Politechnika Łódzka 392
6 Nils Thernström Politechnika Białostocka 389
7 Piotr Szczepka ZSEiI, Sosnowiec 389
8 Bartłomiej Kucharek Techniczne Zakłady Naukowe, Dąbrowa Górnicza 350
9 Łukasz Sosnowski Techniczne Zakłady Naukowe, Dąbrowa Górnicza 349
10 Krzysztof Bałażyk Politechnika Warszawska 318
11 Kewin Głuszko ZSEiT, Olsztyn 266
12 Marcin Nowak ZSE im. Stanisława Staszica, Zduńska Wola 222
13 Kacper Baszczok Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice 106
14 Darian Bonk Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice 70
Grupa 1
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Tomasz Smaż Politechnika Łódzka 213
2 Krzysztof Bałażyk Politechnika Warszawska 211
3 Cezary Łaszczyca ZSEiI, Sosnowiec 99
4 Mateusz Zarzycki Zespół Szkół nr 9 im.Roualda Traugutta, Koszalin 83
5 Kacper Poniatowski Augustowskie Centrum Edukacyjne 82
6 Adrian Muszyński ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie, Gostyninie 78
7 Bartłomiej Kornakiewicz ZS nr 36 im. Marcina Kasprzaka, Warszawa 70
8 Hubert Galiński Technikum nr 10 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 im. Jana Szczepanika, Łódź 68
9 Szymon Kowalczyk ZSE im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli 65
10 Mariusz Dalka ZSZ im. M. Skłodowskiej-Curie, Płock 64
11 Dominik Zawadzki ZSMEiE, Toruń 55
12 Kacper Skupiński ZST, Grudziądz 52
13 Szymon Miciak Technikum TEB Edukacja, Toruń 41
14 Bartosz Piński ZST, Włocławek 26
Grupa 2
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Paweł Rogowski Politechnika Łódzka 209
2 Karol Joka Augustowskie Centrum Edukacyjne, Augustów 112
3 Tomasz Szyplewski Zespół Szkół Technicznych im. J.J Śniadeckich, Grudziądz 100
4 Nestor Kornas Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Olsztyn 96
5 Emanuel Zawadzki Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie, Gostynin 88
6 Dawid Barczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Piotrków Trybunalski 86
7 Piotr Sokołowski Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. St. Staszica, Kutno 79
8 Arkadiusz Kusy Zespół Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie, Płock 75
9 Anita Olkowska Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych, Kalisz 69
10 Mateusz Krawczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Bełchatów 69
11 Damian Płotka Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. E. Abramowskiego, Katowice 66
12 Jan Rutkowski Zespół Szkół nr 36, Warszawa 64
13 Maciej Szaładziński Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych, Toruń 54
14 Przemysław Sztandarski Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13, Toruń 53
Grupa 3
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Adam Troszyński Zespół Szkół Elektrycznych, Włocławek 242
2 Bartłomiej Kucharek Techniczne Zakłady Naukowe, Dąbrowa Górnicza 235
3 Jacek Martyniak Politechnika Warszawska 222
4 Piotr Szczepka Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Sosnowiec 219
5 Marcin Nowak Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica, Zduńska Wola 115
6 Michał Owczarek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Piotrków Trybunalski 105
7 Jakub Karawajczyk Zespół Szkół Mechanicznych CKP Nr 2 im. Św. Józefa, Białystok 99
8 Piotr Kokot Techniczne Zakłady Naukowe, Częstochowa 90
9 Konrad Czerwiński Technikum Nr 1, Kutno 83
10 Jakub Klimczak Technikum nr 10 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10, Łódź 79
11 Paweł Zalewski Zespół Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie, Płock 65
12 Patryk Gefert Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Tomaszów Mazowiecki 58
13 Wiktor Chudy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gniezno 52
14 Adrian Makowski Technikum TEB Edukacja, Toruń 41
Grupa 4
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Nils Thernström Politechnika Białostocka 225
2 Łukasz Sosnowski Techniczne Zakłady Naukowe, Dąbrowa Górnicza 203
3 Kacper Baszczok Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice 116
4 Jakub Jakubczyk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Bełchatów 102
5 Hubert Kaszubowski Zespół Szkół nr 9 im.Roualda Traugutta, Koszalin 101
6 Michał Czerwiński Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13, Toruń 96
7 Michał Piwoński Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Radom 95
8 Szymon Jędrzejewski Techniczne Zakłady Naukowe, Częstochowa 79
9 Radosław Radecki Zespół Szkół Elektronicznych, Rzeszów 75
10 Jan Lewandowski Zespół Szkół Technicznych, Włocławek 72
11 Jakub Wysocki Zespół Szkół Elektrycznych, Włocławek 69
12 Mikołaj Myszkowski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Piotrków Trybunalski 65
13 Michał Kustra Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych, Puławy 62
14 Błażej Krajewski Technikum Elektryczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, Białogard 62
Grupa 5
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Kewin Głuszko Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Olsztyn 236
2 Michał Samul Politechnika Białostocka 233
3 Darian Bonk Górnośląskie Centrum Edukacyjne, Gliwice 208
4 Jakub Kierczyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Gniezno 102
5 Michał Kaczmarek Zespół Szkół Elektrycznych, Włocławek 97
6 Jakub Skwarko Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych, Sosnowiec 95
7 Bartłomiej Kornakiewicz Zespół Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, Białystok 92
8 Kamil Leszka Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych, Kalisz 91
9 Artur Chołys Zespół Szkół Elektronicznych im.Stanisława Staszica, Zduńska Wola 88
10 Gracjan Mańkowski TEB Edukacja, Toruń 86
11 Krzysztof Ponczek Techniczne Zakłady Naukowe, Dąbrowa Górnicza 80
12 Dominik Pyjor Zespół Szkół Elektronicznych, Rzeszów 72
13 Błażej Koselnik Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T. Kościuszki, Tomaszów Mazowiecki 66
14 Adam Barszcz Technikum n r4 w Zespole Szkół Technicznych, Puławy 30

Wyniki 11.02.2019

Kategoria: PRACOWNICY FIRM

Wyniki poprzednich edycji

3 Edycja

Renex Soldering
Championship
2018

2 Edycja

Renex Soldering
Championship
2017

1 Edycja

Renex Soldering
Championship
2016

3 Edycja

RSC 2018

2 Edycja

RSC 2017

1 Edycja

RSC 2016

Facebook