Wyniki 4 Edycji

Renex Soldering Championship 2019

Kategoria: PRACOWNICY FIRM

11.04.2019

Zwycięzcy

Jakub Goławski

Mistrz Polski w Lutowaniu

Zespół Szkół Elektronicznych
i Telekomunikacyjnych, Olsztyn

2 miejsce

Grzegorz Szymańczuk

G-TRONIXREWORK, Pruszcz Gdański

3 miejsce

Cezary Puchowski

3SHAPE, Szczecin

Tabele wyników
Grupa Finałowa
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Jakub Goławski ZSEiT, Olsztyn 431
2 Grzegorz Szymańczuk G-TRONIXREWORK, Pruszcz Gdański 423
3 Cezary Puchowski 3SHAPE Szczecin 423
4 Piotr Grajda OXIPRINT, Zielonka 414
5 Anna Zdanowska ELTWIN, Stargard 413
6 Bartłomiej Maślany ART-CAFE, Rymanów 406
7 Karol Robaczewski JABIL POLAND, Kwidzyn 405
8 Michał Czerwiec BORNICO, Radom 403
9 Arkadiusz Kochański HANZA, Brzeg Dolny 400
10 Sebastian Czop FIDELTRONIK, Kraków 399
11 Joanna Klepinowska HANZA, Brzeg Dolny 398
12 Mariusz Kaźmierczak ELEMAR, Ostrów Wielkopolski 397
13 Rafał Walczak BORNICO, Radom 391
14 Grzegorz Maliszewski MEDIARECOVERY, Katowice 390
Grupa 1
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Piotr Grajda OXIPRINT, Zielonka 250
2 Sebastian Czop FIDELTRONIK, Kraków 233
3 Karol Robaczewski JABIL POLAND, Kwidzyn 225
4 Michał Swoboda SMT SOLUTIONS, Warszawa 219
5 Marcin Cichewicz CS-LAB, Bydgoszcz 201
6 Oleksii Chernavskyi RISET POLSKA, Warszawa 167
7 Łukasz Getka TRUMPF HUETTINGER, Zielonka 164
8 Przemysław Jendrzejewski AMBIENT SYSTEM, Gdańsk 133
9 Weronika Wolender DTM SYSTEM, Bydgoszcz 112
10 Tomasz Woźniak SCANFIL, Sieradz 109
11 Marcin Ozimkowski INSTAL-PROJEKT, Nowa Wieś 87
12 Angelika Łożańska ELECTRO-WELLE, Marcinkowice 87
13 Beata Winiarz APTIV, Kraków 59
14 Tomasz Boruszewski SORIMEX, Toruń 46
Grupa 2
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Jakub Goławski ZSEiT, Olsztyn 237
2 Michał Czerwiec BORNICO, Radom 233
3 Wojciech Dzieńkowski TECHNOSYSTEM, Piaseczno 220
4 Sabina Dąbrowska JABIL POLAND, Kwidzyn 209
5 Łukasz Kurek DTM SYSTEM, Bydgoszcz 205
6 Cezary Skurzyński AMBIENT SYSTEM, Gdańsk 198
7 Dariusz Małecki SVANTEK, Warszawa 191
8 Daniel Duber CS-LAB, Bydgoszcz 189
9 Maciej Gawin SESTO, Łódź 147
10 Magda Fryszkowska MIKRO-AUTOMATYKA, Gdańsk 117
11 Anna Czerwionke MEDICALGORITHMICS, Gdańsk 81
12 Natalia Lehmann VECTOR, Gdynia 79
13 Kamil Kurowski HEMMERSBACH, Kobierzyce 65
14 Dawid Olszewski SORIMEX, Toruń 52
Grupa 3
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Joanna Klepinowska HANZA, Brzeg Dolny 232
2 Rafał Walczak BORNICO, Radom 224
3 Arkadiusz Fryszkowski MIKRO-AUTOMATYKA, Gdańsk 214
4 Robert Krzyszkowski SGX EUROPE, Katowice 198
5 Jerzy Droździel HEMMERSBACH, Kobierzyce 151
6 Michał Januchta INAPRAWY, Kielce 145
7 Łukasz Jabłoński IQOR GLOBAL SERVICES, Bydgoszcz 140
8 Artur Polański SVANTEK, Warszawa 125
9 Łukasz Żurek SYNTCOM, Olsztyn 116
10 Marcin Miernik AUTO-GAZ CENTRUM, Skarżysko-Kamienna 97
11 Dawid Richter GLOBAL CONTROL 5, Warszawa 92
12 Paweł Wójcik GRINN, Wrocław 90
13 Karol Kowalczyk JABIL POLAND, Kwidzyn 85
14 Agnieszka Napierała KIMBALL, Poznań 67
Grupa 4
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Anna Zdanowska ELTWIN, Stargard 255
2 Grzegorz Maliszewski MEDIARECOVERY, Katowice 233
3 Cezary Puchowski 3SHAPE Szczecin 227
4 Sławomir Michalski TECHNOSYSTEM, Piaseczno 195
5 Paweł Borowski PLUM, Ignatki 188
6 Małgorzata Drozdz MEDICALGORITHMICS, Gdańsk 181
7 Michał Saganiak SESTO, Łódź 141
8 Maciej Gabryś DYSTEN, Zabrze 135
9 Estera Laskowska VECTOR, Gdynia 123
10 Kacper Jarząbek GATE ENTERPRISE, Kraków 114
11 Robert Wojciechowski KIMBALL, Poznań 109
12 Józef Walczak-Wójciak GLOBAL CONTROL 5, Gdańsk 106
13 Dawid Roj CONSONANCE, Kraków 81
14 Szymon Kowalski ROCKWELL AUTOMATION, Katowice 56
Grupa 5
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła/Uczelnia Punkty
1 Bartłomiej Maślany ART-CAFE, Rymanów 253
2 Mariusz Kaźmierczak ELEMAR, Ostrów Wielkopolski 240
3 Grzegorz Szymańczuk G-TRONIXREWORK, Pruszcz Gdański 235
4 Arkadiusz Kochański HANZA, Brzeg Dolny 224
5 Żaneta Piotrowska ELTWIN, Stargard 219
6 Andrzej Blaz LAB-EL, Reguły 217
7 Adam Siwek DYSTEN, Zabrze 195
8 Przemysław Buklewski PLUM, Ignatki 177
9 Łukasz Motyka CONSONANCE, Kraków 161
10 Adrian Labud ROCKWELL AUTOMATION, Katowice 151
11 Roman Duda SGX EUROPE, Katowice 107
12 Karol Kacprzak KENBIT, Gdynia 101
13 Michał Cierpiał GATE ENTERPRISE, Kraków 100
14 Artur Dulęba 3SHAPE, Szczecin 41

Wyniki 11.02.2019

Kategoria: UCZNIOWIE I STUDENCI

Wyniki poprzednich edycji

3 Edycja

Renex Soldering
Championship
2018

2 Edycja

Renex Soldering
Championship
2017

1 Edycja

Renex Soldering
Championship
2016

3 Edycja

RSC 2018

2 Edycja

RSC 2017

1 Edycja

RSC 2016

Facebook