Listy uczestników

Informacja

Osoby zarejestrowane na Mistrzostwa, które nie znalazły się na listach startowych zostały wpisane na listę rezerwową.
W przypadku zwolnienia się miejsca niezwłocznie poinformujemy o możliwości wpisania w wolne miejsce.

10.04 - Uczniowie i studenci
Grupa 1
 
NR IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/UCZELNIA
1 Bartłomiej
Kornakiewicz
ZS 36
Warszawa
2 Szymon
Miciak
TEB Edukacja
Toruń
3 Bartosz
Piński
ZST
Włocławek
4

Dominik
Zawadzki

ZSMEiE
Toruń
5 Cezary
Łaszczyca
ZSEiI
Sosnowiec
6 Mateusz
Zarzycki
ZS 9
Koszalin
7

Krzysztof
Bałażyk

Politechnika
Warszawska
8 Kacper
Poniatowski
ACE
Augustów
9 Szymon
Kowalczyk
ZSE
Zduńska Wola
10 Kacper
Skupiński
ZST
Grudziądz
11 Mariusz
Dalka
ZSZ
Płock
12 Adrian
Muszyński
ZSZ
Gostynin
13 Tomasz
Smaż
Politechnika
Łódzka
14 Hubert
Galiński
ZSP 10
Łódź
Grupa 2
 
NR IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/UCZELNIA
1 Jan
Rutkowski
ZS 36
Warszawa
2 Nestor
Kornas
ZSEiT
Olsztyn
3 Piotr
Sokołowski
ZS 1
Kutno
4 Maciej
Szaładziński
ZSMEiE
Toruń
5 Przemysław
Sztandarski
ZSOiT 13
Toruń
6 Mateusz
Krawczyk
ZSP 3
Bełchatów
7 Anita
Olkowska
ZSTE
Kalisz
8 Karol
Joka
ACE
Augustów
9 Tomasz
Szyplewski
ZST
Grudziądz
10 Arkadiusz
Kusy
ZSZ
Płock
11 Damian
Płotka
ZSTiO 3
Katowice
12 Emanuel
Zawadzki
ZSZ
Gostynin
13 Paweł
Rogowski
Politechnika
Łódzka
14 Dawid
Barczyk
ZSP 1
Piotrków Tryb.
Grupa 3
 
NR IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/UCZELNIA
1 Bartłomiej
Kucharek
TZN
Dąbrowa Górnicza
2 Adam
Troszyński
ZSE
Włocławek
3 Wiktor
Chudy
ZSP 2
Gniezno
4 Konrad
Czerwiński
ZS 1
Kutno
5 Piotr
Kokot
TZN
Częstochowa
6 Adrian
Makowski
TEB Edukacja
Toruń
7 Patryk
Gefert
ZSP 1
Tomaszów Maz.
8 Piotr
Szczepka
ZSEiI
Sosnowiec
9 Marcin
Nowak
ZSE
Zduńska Wola
10 Paweł
Zalewski
ZSZ
Płock
11 Jakub
Karawajczyk
ZSM
Białystok
12 Jakub
Klimczak
ZSP 10
Łódź
13 Jacek
Martyniak
Politechnika
Warszawska
14 Michał
Owczarek
ZSP 1
Piotrków Tryb.
Grupa 4
 
NR IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/UCZELNIA
1 Łukasz
Sosnowski
TZN
Dąbrowa Górnicza
2 Jakub
Wysocki
ZSE
Włocławek
3 Błażej
Krajewski
TE
Białogard
4 Michał
Kustra
TE 4
Puławy
5 Szymon
Jędrzejewski
TZN
Częstochowa
6 Jan
Lewandowski
ZST
Włocławek
7 Michał
Czerwiński
ZSOiT 13
Toruń
8 Jakub
Jakubczyk
ZSP 3
Bełchatów
9 Hubert
Kaszubowski
ZS 9
Koszalin
10 Nils
Thernström
Politechnika
Białostocka
11 Radosław
Radecki
ZSE
Rzeszów
12 Kacper
Baszczok
GCE
Gliwice
13 Kacper
Stańczyk
ZSZ 1
Działdowo
14 Mikołaj
Myszkowski
ZSP 1
Piotrków Tryb.
Grupa 5
 
NR IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/UCZELNIA
1 Krzysztof
Ponczek
TZN
Dąbrowa Górnicza
2 Marcin
Kaczmarek
ZSE
Włocławek
3 Kewin
Głuszko
ZSEiT
Olsztyn
4 Jakub
Kierczyński
ZSP 2
Gniezno
5 Adam
Barszcz
TE 4
Puławy
6 Gracjan
Mańkowski
TEB Edukacja
Toruń
7 Błażej
Koselnik
ZSP 1
Tomaszów Mazowiecki
8 Jakub
Skwarko
ZSEiI
Sosnowiec
9 Kamil
Leszka
ZSTE
Kalisz
10 Artur
Chołys
ZSE
Zduńska Wola
11 Dominik
Pyjor
ZSE
Rzeszów
12 Jakub
Fluda
ZSM
Białystok
13 Darian
Bonk
GCE
Gliwice
14 Michał
Bonalski
ZSZ 1
Działdowo
11.04 - Pracownicy firm
Grupa 1
 
NR IMIĘ I NAZWISKO FIRMA
1 Marcin
Ozimkowski
INSTAL-PROJEKT
Nowa Wieś
2 Przemysław
Jendrzejewski
AMBIENT SYSTEM
Gdańsk
3 Weronika
Wolender
DTM SYSTEM
Bydgoszcz
4 Marcin
Cichewicz
CS-LAB
Bydgoszcz
5 Sebastian
Czop
FIDELTRONIK
Kraków
6 Oleksii
Chernavskyi
RISET POLSKA
Warszawa
7 Beata
Winiarz
APTIV
Kraków
8 Karol
Robaczewski
JABIL POLAND
Kwidzyn
9 Tomasz
Boruszewski
SORIMEX
Toruń
10

Angelika
Łożańska

ELECTRO-WELLE
Marcinkowice
11 Łukasz
Getka
TRUMPF HUETTINGER
Zielonka
12 Piotr
Grajda
OXIPRINT
Zielonka
13 Tomasz
Woźniak
SCANFIL SIERADZ
Sieradz
14 Michał
Swoboda
SMT SOLUTIONS
Warszawa
Grupa 2
 
NR IMIĘ I NAZWISKO FIRMA
1 Michał
Czerwiec
BORNICO
Radom
2

Cezary
Skurzyński

AMBIENT SYSTEM
Gdańsk
3 Łukasz
Kurek
DTM SYSTEM
Bydgoszcz
4 Daniel
Duber
CS-LAB
Bydgoszcz
5 Wojciech
Dzieńkowski
TECHNOSYSTEM
Piaseczno
6 Natalia
Lehmann
VECTOR
Gdynia
7 Jakub
Goławski
ZSEIT
Olsztyn
8 Henryk
Sudomir
DATA-RGAM
Kowal
9 Magda
Fryszkowska
MIKRO-AUTOMATYKA
Gdańsk
10 Dawid
Olszewski
SORIMEX
Toruń
11 Kamil
Kurowski
HEMMERSBACH
Kobierzyce
12 Dariusz
Małecki
SVANTEK
Warszawa
13 Maciej
Gawin

SESTO
Łódź

14 Anna
Czerwionke

MEDICALGORITHMICS
Gdańsk

Grupa 3
 
NR IMIĘ I NAZWISKO FIRMA
1 Rafał
Walczak
BORNICO
Radom
2 Artur
Polański
SVANTEK
Warszawa
3 Michał
Januchta
INAPRAWY
Kielce
4 Agnieszka
Napierała
KIMBALL
Poznań
5 Robert
Krzyszkowski

SGX EUROPE
Katowice

6 Dawid
Richter
GLOBAL CONTROL 5
Warszawa
7 Jerzy
Droździel
HEMMERSBACH
Kobierzyce
8 Karol
Kowalczyk
JABIL POLAND
Kwidzyn
9 Arkadiusz
Fryszkowski
MIKRO-AUTOMATYKA
Gdańsk
10 Łukasz
Jabłoński
IQOR GLOBAL SERVICES
Bydgoszcz
11 Łukasz
Żurek
SYNTCOM
Olsztyn
12 Joanna
Klepinowska
HANZA
Brzeg Dolny
13 Marcin
Miernik
AUTO-GAZ CENTRUM
Skarżysko-Kamienna
14 Paweł
Wójcik
GRINN
Wrocław
Grupa 4
 
NR IMIĘ I NAZWISKO FIRMA
1 Grzegorz
Maliszewski
MEDIARECOVERY
Katowice
2

Anna
Zdanowska

ELTWIN
Stargard
3 Robert
Wojciechowski
KIMBALL
Poznań
4 Józef
Walczak-Wójciak
GLOBAL CONTROL 5
Gdańsk
5 Sławomir
Michalski
TECHNOSYSTEM
Piaseczno
6 Estera
Laskowska
VECTOR
Gdynia
7 Maciej
Gabryś
DYSTEN
Zabrze
8 Paweł
Borowski

PLUM
Ignatki

9 Dawid
Roj
CONSONANCE
Kraków
10 Szymon
Kowalski
ROCKWELL AUTOMATION
Katowice
11 Cezary
Puchowski
3SHAPE
Szczecin
12 Kacper
Jarząbek
GATE ENTERPRISE
Kraków
13 Michał
Saganiak

SESTO
Łódź

14 Małgorzata
Drozdz
MEDICALGORITHMICS
Gdańsk
Grupa 5
 
NR IMIĘ I NAZWISKO FIRMA
1 Grzegorz
Szymańczuk
G-TRONIXREWORK
Pruszcz Gdański
2 Andrzej
Blaz
LAB-EL
Reguły
3 Żaneta
Piotrowska
ELTWIN
Stargard
4 Roman
Duda
SGX EUROPE
Katowice
5 Mariusz
Kaźmierczak
ELEMAR
Ostrów Wielkopolski
6 Adam
Siwek
DYSTEN
Zabrze
7 Przemysław
Buklewski
PLUM
Ignatki
8 Łukasz
Motyka
CONSONANCE
Kraków
9 Adrian
Labud

ROCKWELL AUTOMATION
Katowice

10 Artur
Dulęba
3SHAPE
Szczecin
11 Bartłomiej
Maślany
ART-CAFE
Rymanów
12 Michał
Cierpiał
GATE ENTERPRISE
Kraków
13 Arkadiusz
Kochański
HANZA
Brzeg Dolny
14 Serhii
Mesmer

FORTEC
Kraków

Facebook